Lacné tesnenia valca zľava, skladom
NTY Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia BKS-VW-001B
NTY Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia BKS-VW-007A
NTY Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia BKS-VW-029A
NTY Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia BKS-AU-008A
ELRING Sada tesnení vložiek valcov 911.920
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613538000
AJUSA Tesnenie hlavy valcov 10100340
AJUSA Tesnenie hlavy valcov 10012500
AJUSA Tesnenie hlavy valcov 10099400
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 61-10120-10
AJUSA Tesnenie hlavy valcov 10001300
AJUSA Tesnenie hlavy valcov 10109800
AJUSA Tesnenie veka hlavy valcov 11013500
AJUSA Tesnenie veka hlavy valcov 11018400
AJUSA Tesnenie veka hlavy valcov 11022500
AJUSA Tesnenie veka hlavy valcov 11054500
AJUSA Tesnenie veka hlavy valcov 11077900
AJUSA Tesnenie kolena sac. potrubia 13093500
AJUSA Tesnenie kolena sac. potrubia 13097800
AJUSA Tesnenie kolena sac. potrubia 13180300
FA1 Tesnenie veka hlavy valcov EP1000-913
FA1 Tesnenie veka hlavy valcov EP2200-909
FA1 Tesnenie veka hlavy valcov EP7400-907
VIKA Tesnenie hlavy valcov 11031815501