Lacné tesnenia valca zľava, skladom
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 615243500
VICTOR REINZ Tesnenie sac./výfuk. kolektoru 715309200
AJUSA Tesnenie sac./výfuk. kolektoru 13078800
AJUSA Sada tesnení, Hlava valcov 52004200
AJUSA Sada tesnení drieku ventilu 57013400
AJUSA Sada tesnení drieku ventilu 57023600
ELRING Tesnenie hlavy valcov 266130
AJUSA Tesnenie kolena sac. potrubia 13142300AJUSA Tesnenie kolena sac. potrubia 13142300
- Ajusa
Číslo výrobku: 13142300 Zjednodušené číslo výrobku: 13142300 OEM čísla (originálne čísla automobilky): VW 058129717D (058129717D) VW 06B123717F (06B123717F) VW 06B129717F...
BLUE PRINT Tesnenie veka hlavy valcov ADC46728
VICTOR REINZ Sada tesnení drieku ventilu 125271802VICTOR REINZ Sada tesnení drieku ventilu 125271802
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 12-52718-02 Zjednodušené číslo výrobku: 125271802 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MITSUBISHI MD115472 (16x) (MD11547216X) HYUNDAI 22224-38010 (16x)...
AJUSA Tesnenie hlavy valcov 10021300
VICTOR REINZ Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia 114213601
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 612598520
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 612756000
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 612912020
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613183000
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613394550
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 615363550
ELRING Tesnenie kolena sac. potrubia 010160
ELRING Tesnenie hlavy valcov 147522
ELRING Tesnenie hlavy valcov 164241
AJUSA Tesnenie hlavy valcov 10104000
AJUSA Tesnenie veka hlavy valcov 11075100
AJUSA Tesnenie kolena sac. potrubia 13143200