Lacné tesnenia valca zľava, skladom
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613425000
VICTOR REINZ Tesnenie veka hlavy valcov 712862800
VICTOR REINZ Tesnenie kolena sac. potrubia 713596600
VICTOR REINZ Tesnenie veka hlavy valcov 713855400
CORTECO Sada tesnení drieku ventilu 19034072
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 612443020
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613192030
VICTOR REINZ Tesnenie sac./výfuk. kolektoru 712535710
VICTOR REINZ Tesnenie kolena sac. potrubia 715286300
ELRING Tesnenie veka hlavy valcov 172430
ELRING Sada tesnení drieku ventilu 215710ELRING Sada tesnení drieku ventilu 215710
- Elring
Číslo výrobku: 215.710 Zjednodušené číslo výrobku: 215710 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
ELRING Tesnenie hlavy valcov 266120
FEBI BILSTEIN Tesnenie veka hlavy valcov 12438
CORTECO Tesnenie hlavy valcov 414621P
VICTOR REINZ Tesnenie kolena sac. potrubia 715423400
CORTECO Sada tesnení drieku ventilu 19036103
CORTECO Sada tesnení drieku ventilu 19036091CORTECO Sada tesnení drieku ventilu 19036091
- Corteco
Číslo výrobku: 19036091 Zjednodušené číslo výrobku: 19036091 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FORD 1229886 (1229886)
VIKA Tesnenie veka hlavy valcov 11030221301
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613630020
VICTOR REINZ Tesnenie sac./výfuk. kolektoru 711057900
VICTOR REINZ Tesnenie veka hlavy valcov 712944800
VICTOR REINZ Tesnenie veka hlavy valcov 713194700
ELRING Sada tesnení, Hlava valcov 548181
ELRING Tesnenie veka hlavy valcov 773470