Lacné tesnenia valca zľava
Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 311.350Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 311.350
- Elring
Číslo výrobku: 311.350 Zjednodušené číslo výrobku: 311350 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 225.740Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 225.740
- Elring
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 225.740. Vhodný pre vozidlá: Mazda 3 (BK) (1.6, 1.3); Mazda 3 Saloon (BK) (1.6); Mazda 3 (BL) (1.6 MZR); Mazda 3 Saloon (BL) (1.6 MZR); Mazda...
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 060.062Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 060.062
- Elring
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 060.062. Vhodný pre vozidlá: BMW 3 (E90) (335 d, 330 d, 330 xd, 325 d); BMW 3 Coupe (E92) (335 d, 330 d, 330 xd, 325 d); BMW 3 Convertible...
Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-42613-00Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-42613-00
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-42613-00 Zjednodušené číslo výrobku: 714261300 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MERCEDES-BENZ A 629 098 09 80 (A6290980980) MERCEDES-BENZ 629 098...
Tesnenie hlavy valcov AJUSA MULTILAYER STEEL 10155800Tesnenie hlavy valcov AJUSA MULTILAYER STEEL 10155800
- Ajusa
Číslo dielu: 10155800 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN: 0209.1E CITROËN: 9804548280 TOYOTA: 9663342180 DFSK: 1162000
VICTOR REINZ Tesnenie kolena sac. potrubia 71-18918-00- Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-53094-00
Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-53094-00
- Victor Reinz
Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-53094-00. Vhodný pre vozidlá: Nissan Micra II (K11) (1.3 i 16V, 1.0 i 16V). OE čísla: Nissan: 14035-99B00 (1403599B00).
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia AJUSA 01099500Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia AJUSA 01099500
- Ajusa
Číslo výrobku: 01099500 Zjednodušené číslo výrobku: 01099500 OEM čísla (originálne čísla automobilky): BMW 13547504728 (13547504728)
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 902.820Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 902.820
- Elring
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 902.820. Vhodný pre vozidlá: BMW 3 (F30, F80) (320 i, 316 i); Peugeot 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) (1.6 GTi, 1.6 GTi PureTech...
Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-31195-01Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-31195-01
- Victor Reinz
Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-31195-01. Vhodný pre vozidlá: Peugeot 205 II (20A/C) (1.0); Peugeot 106 I (1A, 1C) (1.0); Peugeot 106 II (1A_, 1C_) (1.0 i); Peugeot...
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31693-00Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31693-00
- Victor Reinz
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31693-00. Vhodný pre vozidlá: Škoda Octavia I (1U2) (1.6); Škoda Felicia I (6U1) (1.6); Škoda Felicia I Pickup (6UF, 6U7) (1.6);...
Sada tesnení drieku ventilu VICTOR REINZ 12-34783-03Sada tesnení drieku ventilu VICTOR REINZ 12-34783-03
- Victor Reinz
Sada tesnení drieku ventilu VICTOR REINZ 12-34783-03. Vhodný pre vozidlá: Chrysler 300M (LR) (2.7 V6 24V); Chrysler Sebring (JR) (2.7 V6 24V); Chrysler Sebring Convertible (JR)...
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 246.520Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 246.520
- Elring
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 246.520. Vhodný pre vozidlá: Volkswagen Touareg (7LA, 7L6, 7L7) (2.5 R5 TDI); Volkswagen Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) (2.5 TDI,...
Sada tesnení drieku ventilu ELRING 398.450Sada tesnení drieku ventilu ELRING 398.450
- Elring
Číslo výrobku: 398.450 Zjednodušené číslo výrobku: 398450 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 408.450Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 408.450
- Elring
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 408.450. Vhodný pre vozidlá: Škoda Octavia I (1U2) (1.6); Škoda Felicia I (6U1) (1.6); Škoda Felicia I Pickup (6UF, 6U7) (1.6);...
Tesnenie kolena sac. potrubia TOPRAN 115 041Tesnenie kolena sac. potrubia TOPRAN 115 041
Číslo dielu: 115 041 Zjednodušené číslo dielu: 115041 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI: 06F 133 073C AUDI: 06F 133 073D PORSCHE: 06F 133 073C SEAT: 06F 133 073C...
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia AJUSA 01209100Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia AJUSA 01209100
- Ajusa
Číslo výrobku: 01209100 Zjednodušené číslo výrobku: 01209100 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CHRYSLER 68027589AA (68027589AA)
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING B18.590Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING B18.590
- Elring
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING B18.590. Vhodný pre vozidlá: Audi A4 B8 (8K2) (3.0 TDI quattro, 3.0 TDI); Audi A6 C7 (4G2, 4GC) (3.0 TDI quattro, 3.0 TDI);...
Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM0807Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM0807
Číslo výrobku: DRM0807 Zjednodušené číslo výrobku: DRM0807 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0249.F7 (0249F7) FIAT 504161187 (504161187) PEUGEOT 0249.F7...
ELRING Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia 369.622
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 591.076Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 591.076
- Elring
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 591.076. Vhodný pre vozidlá: Fiat Punto (176_) (75 1.2, 60 1.2, 55 1.1); Fiat Palio (178_, 171_, 371_) (1.2); Fiat Palio Weekend (178_, 173_,...
Tesniaci krúžok drieku ventilu ELRING 701.289Tesniaci krúžok drieku ventilu ELRING 701.289
- Elring
Tesniaci krúžok drieku ventilu ELRING 701.289. Vhodný pre vozidlá: Škoda Fabia I (6Y2) (1.9 TDI RS, 2.0, 1.9 TDI, 1.4 TDI, 1.4); Škoda Fabia I Saloon (6Y3) (2.0, 1.9 TDI, 1.4...
Tesnenie veka hlavy valcov FA1 EP7600-903Tesnenie veka hlavy valcov FA1 EP7600-903
Číslo výrobku: EP7600-903 Zjednodušené číslo výrobku: EP7600903 OEM čísla (originálne čísla automobilky): SUZUKI 1118960B00 (1118960B00)
ELRING Tesnenie hlavy valcov 912.530