Lacné tesnenia valca zľava
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia AJUSA 01209100Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia AJUSA 01209100
- Ajusa
Číslo výrobku: 01209100 Zjednodušené číslo výrobku: 01209100 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CHRYSLER 68027589AA (68027589AA)
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING B18.590Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING B18.590
- Elring
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING B18.590. Vhodný pre vozidlá: Audi A4 B8 (8K2) (3.0 TDI quattro, 3.0 TDI); Audi A6 C7 (4G2, 4GC) (3.0 TDI quattro, 3.0 TDI);...
Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM0807Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM0807
Číslo výrobku: DRM0807 Zjednodušené číslo výrobku: DRM0807 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0249.F7 (0249F7) FIAT 504161187 (504161187) PEUGEOT 0249.F7...
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 369.622Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 369.622
- Elring
Číslo výrobku: 369.622 Zjednodušené číslo výrobku: 369622 OEM čísla (originálne čísla automobilky): JAGUAR C2Z28265 (C2Z28265) LAND ROVER LR048165 (LR048165)
Tesniaci krúžok drieku ventilu ELRING 701.289Tesniaci krúžok drieku ventilu ELRING 701.289
- Elring
Tesniaci krúžok drieku ventilu ELRING 701.289. Vhodný pre vozidlá: Škoda Fabia I (6Y2) (1.9 TDI RS, 2.0, 1.9 TDI, 1.4 TDI, 1.4); Škoda Fabia I Saloon (6Y3) (2.0, 1.9 TDI, 1.4...
Tesnenie veka hlavy valcov FA1 EP7600-903Tesnenie veka hlavy valcov FA1 EP7600-903
Číslo výrobku: EP7600-903 Zjednodušené číslo výrobku: EP7600903 OEM čísla (originálne čísla automobilky): SUZUKI 1118960B00 (1118960B00)
ELRING Tesnenie hlavy valcov 912.530
Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 535.890Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 535.890
- Elring
Číslo výrobku: 535.890 Zjednodušené číslo výrobku: 535890 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie, kolektor výfuk. plynov ELRING 035.670Tesnenie, kolektor výfuk. plynov ELRING 035.670
- Elring
Číslo výrobku: 035.670 Zjednodušené číslo výrobku: 035670 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI 04C 253 039 B (04C253039B) AUDI 04C 253 039 C (04C253039C) AUDI 04C...
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia AJUSA 01202200Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia AJUSA 01202200
- Ajusa
Číslo dielu: 01202200 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CHRYSLER: 68095479AA CHRYSLER: 68338477AA FIAT: 504107629 FIAT: 5802102052 IVECO: 500042566 PEUGEOT:...
Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 008.170
Tesnenie, teleso ložiska vačkového hriadeľa ELRING 656.350Tesnenie, teleso ložiska vačkového hriadeľa ELRING 656.350
- Elring
Číslo výrobku: 656.350 Zjednodušené číslo výrobku: 656350 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 01483500 (01483500) CITROËN 98 019 077 80 (9801907780) CITROËN...
Sada tesnení, Hlava valcov KAMOKA 8706037Sada tesnení, Hlava valcov KAMOKA 8706037
Sada tesnení, Hlava valcov KAMOKA 8706037. Vhodný pre vozidlá: Toyota Corolla (_E12_) (2.0 D-4D); Toyota Corolla Saloon (_E12_) (2.0 D-4D); Toyota Corolla (_E11_) (2.0 D-4D);...
Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 439.041Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 439.041
- Elring
Číslo výrobku: 439.041 Zjednodušené číslo výrobku: 439041 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie hlavy valcov ELRING 646.440Tesnenie hlavy valcov ELRING 646.440
- Elring
Tesnenie hlavy valcov ELRING 646.440. Vhodný pre vozidlá: Ford Transit Bus (E_ _) (2.5 DI, 2.5 TD); Ford Transit Van (E_ _) (2.5 DI, 2.5 TD, 2.5 TDI); Ford Transit...
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 819.490Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 819.490
- Elring
Číslo výrobku: 819.490 Zjednodušené číslo výrobku: 819490 OEM čísla (originálne čísla automobilky): HYUNDAI 22441-2E000 (224412E000) KIA 22441-2E000 (224412E000)
JPN Tesnenie veka hlavy valcov 40U2048-JPNJPN Tesnenie veka hlavy valcov 40U2048-JPN
Číslo dielu: 40U2048-JPN OEM čísla (originálne čísla automobilky): TOYOTA: 11213-0D030 TOYOTA: 11213-22050
OYODO Tesnenie veka hlavy valcov 40U0309-OYOOYODO Tesnenie veka hlavy valcov 40U0309-OYO
Číslo dielu: 40U0309-OYO OEM čísla (originálne čísla automobilky): HYUNDAI: 22441-23762 HYUNDAI: 22441-23800 KIA: 22441-23800
Sada tesnení pre zberné výfukové potrubie VICTOR REINZ 11-11063-01Sada tesnení pre zberné výfukové potrubie VICTOR REINZ 11-11063-01
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 11-11063-01 Zjednodušené číslo výrobku: 111106301 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MITSUBISHI 1555A294 (1555A294) MITSUBISHI 1555A246 (1555A246)
Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-34830-01Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-34830-01
- Victor Reinz
Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-34830-01. Vhodný pre vozidlá: Renault Kangoo / Grand Kangoo II (KW0/1_) (1.6); Renault Kangoo Express (FW0/1_) (1.6); Renault...
JPN Tesnenie veka hlavy valcov 40U3030-JPNJPN Tesnenie veka hlavy valcov 40U3030-JPN
Číslo dielu: 40U3030-JPN OEM čísla (originálne čísla automobilky): MAZDA: FSD7-10-235
JPN Tesnenie veka hlavy valcov 40U1053-JPNJPN Tesnenie veka hlavy valcov 40U1053-JPN
Číslo dielu: 40U1053-JPN OEM čísla (originálne čísla automobilky): NISSAN: 13270-EC01A
JPN Tesnenie veka hlavy valcov 40U1072-JPNJPN Tesnenie veka hlavy valcov 40U1072-JPN
Číslo dielu: 40U1072-JPN OEM čísla (originálne čísla automobilky): NISSAN: 13270-EC01A
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 527.050