Lacné tesnenia valca zľava
Tesniaci krúžok, hriadeľ ventilu ELRING 522.930Tesniaci krúžok, hriadeľ ventilu ELRING 522.930
- Elring
Číslo výrobku: 522.930 Zjednodušené číslo výrobku: 522930 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0956.C1 (0956C1) MERCEDES-BENZ 281 053 06 00 (2810530600)...
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 00807500Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 00807500
- Ajusa
Číslo výrobku: 00807500 Zjednodušené číslo výrobku: 00807500 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CHRYSLER 4621966 (4621966)
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13066100Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13066100
- Ajusa
Číslo dielu: 13066100 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MERCEDES-BENZ: A1021410980 MERCEDES-BENZ: A1021413980 MERCEDES-BENZ: 1021410980 MERCEDES-BENZ: 1021413980
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13079800Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13079800
- Ajusa
Číslo výrobku: 13079800 Zjednodušené číslo výrobku: 13079800 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 24022200Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 24022200
- Ajusa
Číslo výrobku: 24022200 Zjednodušené číslo výrobku: 24022200 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Sada tesnení, hlava valca AJUSA 52187700Sada tesnení, hlava valca AJUSA 52187700
- Ajusa
Číslo výrobku: 52187700 Zjednodušené číslo výrobku: 52187700 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FIAT 49134498 (49134498) FIAT 71718390 (71718390) FIAT 71737180 (71737180)
Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-25198-10Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-25198-10
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-25198-10 Zjednodušené číslo výrobku: 712519810 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MERCEDES-BENZ A 102 141 04 80 (A1021410480) MERCEDES-BENZ A 102 141...
Tesnenie, kryt hlavy valca AJUSA 11096000Tesnenie, kryt hlavy valca AJUSA 11096000
- Ajusa
Číslo výrobku: 11096000 Zjednodušené číslo výrobku: 11096000 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FIAT 1525145 (1525145) FIAT 504019494 (504019494)
Tesnenie, hlava valca ELRING 580.083Tesnenie, hlava valca ELRING 580.083
- Elring
Číslo výrobku: 580.083 Zjednodušené číslo výrobku: 580083 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FORD 6 123 008 (6123008) FORD 6 830 398 (6830398) FORD 84FM 6051G1A...
Sada tesnení drieku ventilu ELRING 235.620Sada tesnení drieku ventilu ELRING 235.620
- Elring
Číslo výrobku: 235.620 Zjednodušené číslo výrobku: 235620 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-33563-00Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-33563-00
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-33563-00 Zjednodušené číslo výrobku: 713356300 OEM čísla (originálne čísla automobilky): RENAULT 82 00 067 710 (8200067710)
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 527.150Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 527.150
- Elring
Číslo dielu: 527.150 OEM čísla (originálne čísla automobilky): NISSAN: 14033-AM600
Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 043.790Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 043.790
- Elring
Číslo dielu: 043.790 OEM čísla (originálne čísla automobilky): HYUNDAI: 28411-04510 KIA: 28411-04510
Tesnenie hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM18207Tesnenie hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM18207
Číslo výrobku: DRM18207 Zjednodušené číslo výrobku: DRM18207 OEM čísla (originálne čísla automobilky): DACIA 8200862244 (8200862244) MERCEDES-BENZ 6070160000...
Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM02129Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM02129
Číslo výrobku: DRM02129 Zjednodušené číslo výrobku: DRM02129 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 1607592180 (1607592180) MITSUBISHI 1035A991 (1035A991) PEUGEOT...
Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-77546-00Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-77546-00
- Victor Reinz
Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-77546-00. Vhodný pre vozidlá: BMW 3 (E90) (335 d, 330 d, 330 xd, 325 d, 320 d); BMW 3 Coupe (E92) (335 d, 330 d, 330 xd, 325 d);...
OYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0006-OYOOYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0006-OYO
Číslo dielu: 10U0006-OYO OEM čísla (originálne čísla automobilky): DAEWOO: S1141024
OYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0005-OYOOYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0005-OYO
Číslo dielu: 10U0005-OYO OEM čísla (originálne čísla automobilky): DAEWOO: 93740201 DAEWOO: 93740202
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613446530
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 00743900Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 00743900
- Ajusa
Číslo výrobku: 00743900 Zjednodušené číslo výrobku: 00743900 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13013600Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13013600
- Ajusa
Číslo dielu: 13013600 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN: 0348.52 PEUGEOT: 0348-11 PEUGEOT: 0348-52 PEUGEOT: 0349.80
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13139200Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13139200
- Ajusa
Číslo výrobku: 13139200 Zjednodušené číslo výrobku: 13139200 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0348.N4 (0348N4) CITROËN 96596623180 (96596623180) FIAT...
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13174400Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13174400
- Ajusa
Číslo výrobku: 13174400 Zjednodušené číslo výrobku: 13174400 OEM čísla (originálne čísla automobilky): HYUNDAI 28411-23600 (2841123600)
Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 052.110