Tesnenia valca zľava, skladom
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13051000Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13051000
- Ajusa
Číslo výrobku: 13051000 Zjednodušené číslo výrobku: 13051000 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MITSUBISHI MD074085 (MD074085) MITSUBISHI MD112095 (MD112095)...
Sada tesnení, hlava valca AJUSA 52141500Sada tesnení, hlava valca AJUSA 52141500
- Ajusa
Číslo výrobku: 52141500 Zjednodušené číslo výrobku: 52141500 OEM čísla (originálne čísla automobilky): BMW 11121427825 (11121427825)
Tesnenie, koleno sacieho potrubia ELRING 166.210Tesnenie, koleno sacieho potrubia ELRING 166.210
- Elring
Číslo výrobku: 166.210 Zjednodušené číslo výrobku: 166210 OEM čísla (originálne čísla automobilky): DAEWOO 96352281 (96352281)
Tesniaci krúžok, hriadeľ ventilu ELRING 505.680Tesniaci krúžok, hriadeľ ventilu ELRING 505.680
- Elring
Číslo výrobku: 505.680 Zjednodušené číslo výrobku: 505680 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0956.53 (095653) CITROËN 49123917 (49123917) FORD 1 311 285...
Tesnenie, kryt hlavy valca FA1 EP1200-923Tesnenie, kryt hlavy valca FA1 EP1200-923
Číslo výrobku: EP1200-923 Zjednodušené číslo výrobku: EP1200923 OEM čísla (originálne čísla automobilky): OPEL 607749 (607749) OPEL 90529586 (90529586)
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13125600Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13125600
- Ajusa
Číslo výrobku: 13125600 Zjednodušené číslo výrobku: 13125600 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MERCEDES-BENZ A6041410160 (A6041410160) MERCEDES-BENZ 6041410160...
Tesnenie, hlava valca VICTOR REINZ 61-36190-10Tesnenie, hlava valca VICTOR REINZ 61-36190-10
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 61-36190-10 Zjednodušené číslo výrobku: 613619010 OEM čísla (originálne čísla automobilky): OPEL 56 07 823 (5607823) OPEL 97 253 297 (97253297) RENAULT 77 01...
Tesnenie, puzdro kolena sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-35273-00Tesnenie, puzdro kolena sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-35273-00
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-35273-00 Zjednodušené číslo výrobku: 713527300 OEM čísla (originálne čísla automobilky): SAAB 91 86 404 (9186404)
Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-34273-00Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-34273-00
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-34273-00 Zjednodušené číslo výrobku: 713427300 OEM čísla (originálne čísla automobilky): OPEL 850 669 (850669)
Tesnenie, hlava valca VICTOR REINZ 61-53650-00Tesnenie, hlava valca VICTOR REINZ 61-53650-00
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 61-53650-00 Zjednodušené číslo výrobku: 615365000 OEM čísla (originálne čísla automobilky): SUZUKI 11142-52D01 (1114252D01)
Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-53941-00Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-53941-00
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-53941-00 Zjednodušené číslo výrobku: 715394100 OEM čísla (originálne čísla automobilky): OPEL 32 005 695 (32005695) SUBARU 14035-AA421 (14035AA421) SUBARU...
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 00807500Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 00807500
- Ajusa
Číslo výrobku: 00807500 Zjednodušené číslo výrobku: 00807500 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CHRYSLER 4621966 (4621966)
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13066100Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13066100
- Ajusa
Číslo dielu: 13066100 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MERCEDES-BENZ: A1021410980 MERCEDES-BENZ: A1021413980 MERCEDES-BENZ: 1021410980 MERCEDES-BENZ: 1021413980
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 24022200Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 24022200
- Ajusa
Číslo výrobku: 24022200 Zjednodušené číslo výrobku: 24022200 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-25198-10Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-25198-10
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-25198-10 Zjednodušené číslo výrobku: 712519810 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MERCEDES-BENZ A 102 141 04 80 (A1021410480) MERCEDES-BENZ A 102 141...
Tesnenie, kryt hlavy valca AJUSA 11096000Tesnenie, kryt hlavy valca AJUSA 11096000
- Ajusa
Číslo výrobku: 11096000 Zjednodušené číslo výrobku: 11096000 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FIAT 1525145 (1525145) FIAT 504019494 (504019494)
Tesnenie, hlava valca ELRING 580.083Tesnenie, hlava valca ELRING 580.083
- Elring
Číslo výrobku: 580.083 Zjednodušené číslo výrobku: 580083 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FORD 6 123 008 (6123008) FORD 6 830 398 (6830398) FORD 84FM 6051G1A...
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 527.150Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 527.150
- Elring
Číslo dielu: 527.150 OEM čísla (originálne čísla automobilky): NISSAN: 14033-AM600
Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 043.790Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 043.790
- Elring
Číslo dielu: 043.790 OEM čísla (originálne čísla automobilky): HYUNDAI: 28411-04510 KIA: 28411-04510
Tesnenie hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM18207Tesnenie hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM18207
Číslo výrobku: DRM18207 Zjednodušené číslo výrobku: DRM18207 OEM čísla (originálne čísla automobilky): DACIA 8200862244 (8200862244) MERCEDES-BENZ 6070160000...
Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM02129Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM02129
Číslo výrobku: DRM02129 Zjednodušené číslo výrobku: DRM02129 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 1607592180 (1607592180) MITSUBISHI 1035A991 (1035A991) PEUGEOT...
OYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0006-OYOOYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0006-OYO
Číslo dielu: 10U0006-OYO OEM čísla (originálne čísla automobilky): DAEWOO: S1141024
OYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0005-OYOOYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0005-OYO
Číslo dielu: 10U0005-OYO OEM čísla (originálne čísla automobilky): DAEWOO: 93740201 DAEWOO: 93740202
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613446530