Tesnenia valca zľava
Tesniaci krúžok, hriadeľ ventilu ELRING 522.930Tesniaci krúžok, hriadeľ ventilu ELRING 522.930
- Elring
Číslo výrobku: 522.930 Zjednodušené číslo výrobku: 522930 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0956.C1 (0956C1) MERCEDES-BENZ 281 053 06 00 (2810530600)...
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13066100Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13066100
- Ajusa
Číslo dielu: 13066100 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MERCEDES-BENZ: A1021410980 MERCEDES-BENZ: A1021413980 MERCEDES-BENZ: 1021410980 MERCEDES-BENZ: 1021413980
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13079800Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13079800
- Ajusa
Číslo výrobku: 13079800 Zjednodušené číslo výrobku: 13079800 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 24022200Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 24022200
- Ajusa
Číslo výrobku: 24022200 Zjednodušené číslo výrobku: 24022200 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-25198-10Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-25198-10
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-25198-10 Zjednodušené číslo výrobku: 712519810 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MERCEDES-BENZ A 102 141 04 80 (A1021410480) MERCEDES-BENZ A 102 141...
Tesnenie, hlava valca ELRING 580.083Tesnenie, hlava valca ELRING 580.083
- Elring
Číslo výrobku: 580.083 Zjednodušené číslo výrobku: 580083 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FORD 6 123 008 (6123008) FORD 6 830 398 (6830398) FORD 84FM 6051G1A...
Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-33563-00Tesnenie, koleno sacieho potrubia VICTOR REINZ 71-33563-00
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-33563-00 Zjednodušené číslo výrobku: 713356300 OEM čísla (originálne čísla automobilky): RENAULT 82 00 067 710 (8200067710)
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 527.150Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 527.150
- Elring
Číslo dielu: 527.150 OEM čísla (originálne čísla automobilky): NISSAN: 14033-AM600
Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 043.790Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 043.790
- Elring
Číslo dielu: 043.790 OEM čísla (originálne čísla automobilky): HYUNDAI: 28411-04510 KIA: 28411-04510
Tesnenie hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM18207Tesnenie hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM18207
Číslo výrobku: DRM18207 Zjednodušené číslo výrobku: DRM18207 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MERCEDES-BENZ 6070160000 (6070160000) NISSAN 1104400Q0W (1104400Q0W)...
Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM02129Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM02129
Číslo výrobku: DRM02129 Zjednodušené číslo výrobku: DRM02129 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 1607592180 (1607592180) MITSUBISHI 1035A991 (1035A991) PEUGEOT...
Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-77546-00Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-77546-00
- Victor Reinz
Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-77546-00. Vhodný pre vozidlá: BMW 3 (E90) (335 d, 330 d, 330 xd, 325 d, 320 d); BMW 3 Coupe (E92) (335 d, 330 d, 330 xd, 325 d);...
OYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0006-OYOOYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0006-OYO
Číslo dielu: 10U0006-OYO OEM čísla (originálne čísla automobilky): DAEWOO: S1141024
OYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0005-OYOOYODO Sada tesnení, Hlava valcov 10U0005-OYO
Číslo dielu: 10U0005-OYO OEM čísla (originálne čísla automobilky): DAEWOO: 93740201 DAEWOO: 93740202
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 00743900Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 00743900
- Ajusa
Číslo výrobku: 00743900 Zjednodušené číslo výrobku: 00743900 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13013600Tesnenie, koleno sacieho potrubia AJUSA 13013600
- Ajusa
Číslo dielu: 13013600 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN: 0348.52 PEUGEOT: 0348-11 PEUGEOT: 0348-52 PEUGEOT: 0349.80
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13139200Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13139200
- Ajusa
Číslo výrobku: 13139200 Zjednodušené číslo výrobku: 13139200 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0348.N4 (0348N4) CITROËN 96596623180 (96596623180) FIAT...
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13174400Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 13174400
- Ajusa
Číslo výrobku: 13174400 Zjednodušené číslo výrobku: 13174400 OEM čísla (originálne čísla automobilky): HYUNDAI 28411-23600 (2841123600)
Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 052.110
Tesniaci krúżok drieku ventilu ELRING 242.510
Tesniaci krúżok drieku ventilu ELRING 596.981
Tesnenie veka hlavy valcov AJUSA 11028200Tesnenie veka hlavy valcov AJUSA 11028200
- Ajusa
Číslo výrobku: 11028200 Zjednodušené číslo výrobku: 11028200 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0249.31 (024931) RENAULT 6001040294 (6001040294) VOLVO 1269440...
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-40873-00Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-40873-00
- Victor Reinz
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-40873-00. Vhodný pre vozidlá: Renault Clio III (BR0/1, CR0/1) (2.0 16V); Renault Megane III Hatchback (BZ0/1_, B3_) (2.0 CVT);...
Súprava hadicových spojok DN40