Tesnenia valca zľava
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 367.040Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 367.040
- Elring
Číslo dielu: 367.040 OEM čísla (originálne čísla automobilky): OPEL: 06 46 096 OPEL: 55 571 948 OPEL: 6 46 096
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING B18.590Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING B18.590
- Elring
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING B18.590. Vhodný pre vozidlá: Audi A4 B8 (8K2) (3.0 TDI quattro, 3.0 TDI); Audi A6 C7 (4G2, 4GC) (3.0 TDI quattro, 3.0 TDI);...
Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM0807Tesnenie veka hlavy valcov Dr.Motor Automotive DRM0807
Číslo výrobku: DRM0807 Zjednodušené číslo výrobku: DRM0807 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 0249.F7 (0249F7) FIAT 504161187 (504161187) PEUGEOT 0249.F7...
Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 876.990Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 876.990
- Elring
Číslo výrobku: 876.990 Zjednodušené číslo výrobku: 876990 OEM čísla (originálne čísla automobilky): TOYOTA 04112-51040 (0411251040) TOYOTA 04112-51041 (0411251041) TOYOTA...
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 591.076Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 591.076
- Elring
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 591.076. Vhodný pre vozidlá: Fiat Punto (176_) (75 1.2, 60 1.2, 55 1.1); Fiat Palio (178_, 171_, 371_) (1.2); Fiat Palio Weekend (178_, 173_,...
Tesniaci krúžok drieku ventilu ELRING 701.289Tesniaci krúžok drieku ventilu ELRING 701.289
- Elring
Tesniaci krúžok drieku ventilu ELRING 701.289. Vhodný pre vozidlá: Škoda Fabia I (6Y2) (1.9 TDI RS, 2.0, 1.9 TDI, 1.4 TDI, 1.4); Škoda Fabia I Saloon (6Y3) (2.0, 1.9 TDI, 1.4...
ELRING Tesnenie hlavy valcov 912.530
Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 535.890Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 535.890
- Elring
Číslo výrobku: 535.890 Zjednodušené číslo výrobku: 535890 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 383.640Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 383.640
- Elring
Číslo výrobku: 383.640 Zjednodušené číslo výrobku: 383640 OEM čísla (originálne čísla automobilky): NISSAN 11042-EN287 (11042EN287) NISSAN A1042-EN287 (A1042EN287) RENAULT 77...
Tesnenie, kolektor výfuk. plynov ELRING 035.670Tesnenie, kolektor výfuk. plynov ELRING 035.670
- Elring
Číslo výrobku: 035.670 Zjednodušené číslo výrobku: 035670 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI 04C 253 039 B (04C253039B) AUDI 04C 253 039 C (04C253039C) AUDI 04C...
Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia ELRING 008.170
Tesnenie, teleso ložiska vačkového hriadeľa ELRING 656.350Tesnenie, teleso ložiska vačkového hriadeľa ELRING 656.350
- Elring
Číslo výrobku: 656.350 Zjednodušené číslo výrobku: 656350 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 01483500 (01483500) CITROËN 98 019 077 80 (9801907780) CITROËN...
Sada tesnení, Hlava valcov KAMOKA 8706037Sada tesnení, Hlava valcov KAMOKA 8706037
Sada tesnení, Hlava valcov KAMOKA 8706037. Vhodný pre vozidlá: Toyota Corolla (_E12_) (2.0 D-4D); Toyota Corolla Saloon (_E12_) (2.0 D-4D); Toyota Corolla (_E11_) (2.0 D-4D);...
Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 439.041Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 439.041
- Elring
Číslo výrobku: 439.041 Zjednodušené číslo výrobku: 439041 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie hlavy valcov ELRING 646.440Tesnenie hlavy valcov ELRING 646.440
- Elring
Tesnenie hlavy valcov ELRING 646.440. Vhodný pre vozidlá: Ford Transit Bus (E_ _) (2.5 DI, 2.5 TD); Ford Transit Van (E_ _) (2.5 DI, 2.5 TD, 2.5 TDI); Ford Transit...
BGA Tesnenie veka hlavy valcov RC8355
Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 938.840Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 938.840
- Elring
Číslo výrobku: 938.840 Zjednodušené číslo výrobku: 938840 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MITSUBISHI MD979393 (MD979393)
Tesnenie hlavy valcov VICTOR REINZ 61-52770-20Tesnenie hlavy valcov VICTOR REINZ 61-52770-20
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 61-52770-20 Zjednodušené číslo výrobku: 615277020 OEM čísla (originálne čísla automobilky): NISSAN 11044-0C412 (110440C412)
Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-34830-01Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-34830-01
- Victor Reinz
Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-34830-01. Vhodný pre vozidlá: Renault Kangoo / Grand Kangoo II (KW0/1_) (1.6); Renault Kangoo Express (FW0/1_) (1.6); Renault...
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 527.050
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-26573-10Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-26573-10
- Victor Reinz
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-26573-10. Vhodný pre vozidlá: Mercedes-Benz E-Class (W210) (E 290 Turbo-D); Mercedes-Benz E-Class (W124) (E 250 Turbo-D);...
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31401-00Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31401-00
- Victor Reinz
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31401-00. Vhodný pre vozidlá: BMW 3 (E36) (328 i, 323 i, 320 i); BMW 3 Coupe (E36) (328 i, 323 i, 320 i); BMW 3 Convertible (E36)...
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31997-00Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31997-00
- Victor Reinz
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31997-00. Vhodný pre vozidlá: Opel Astra G Hatchback (T98) (2.0 OPC, 2.0 16V OPC, 2.0 16V); Opel Astra G Coupe (T98) (2.0 16V Turbo);...
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-33508-00Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-33508-00
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 71-33508-00 Zjednodušené číslo výrobku: 713350800 OEM čísla (originálne čísla automobilky): OPEL 607 749 (607749)