Tesnenia valca zľava
Sada tesnení drieku ventilu CORTECO 19031076Sada tesnení drieku ventilu CORTECO 19031076
- Corteco
Referenčné čísla: 01593, 11341736916, 11342245151, 11349063193, 11349064457, 11349065438, 12010200, 1686601, 20340002, 2430614750, 3001134900, 424.780
Tesniaci krúżok drieku ventilu SASIC 9560450
Tesniaci krúżok drieku ventilu ELRING 439.550Tesniaci krúżok drieku ventilu ELRING 439.550
- Elring
Referenčné čísla: 12031400, 13211AA100, 19035931, 49472808, 521417, 70-10695-00, B45991, P93248-00, SS 72933-1, SS45991, SU003-00201
Tesniaci krúżok drieku ventilu VICTOR REINZ 70-17500-00Tesniaci krúżok drieku ventilu VICTOR REINZ 70-17500-00
- Victor Reinz
Referenčné čísla: 2 190 197, 35 53 627, 98 100 557 80, 9810055780, JX6Q 6571 AA, P93361-00, SU001-A7862
Tesniaci krúżok drieku ventilu ELRING 925.490Tesniaci krúżok drieku ventilu ELRING 925.490
- Elring
Referenčné čísla: 0K551-10155, 12023400, 19036505, 49472012, 820 655
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 942.220
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 967.800Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 967.800
- Elring
Referenčné čísla: 1 691 750, 24039000, AG9G-9E936-BA, C2Z21978, LR024989
Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-17791-00Tesnenie kolena sac. potrubia VICTOR REINZ 71-17791-00
- Victor Reinz
Referenčné čísla: 13267400, 14035-AA550, 14035AA550, 219.050, 219.060, X90693-01
Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia Dr.Motor Automotive DRM01757SSada tesnení kolena nasávacieho potrubia Dr.Motor Automotive DRM01757S
Sada tesnení kolena nasávacieho potrubia Dr.Motor Automotive DRM01757S. Vhodný pre vozidlá: Peugeot 206 Hatchback (2A/C) (1.4 i, 1.4 LPG, 1.4 CNG, 1.1 i, 1.1); Peugeot 207 (WA_,...
Tesniaci krúżok drieku ventilu ELRING 026.630
Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-33740-04Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-33740-04
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 02-33740-04 Zjednodušené číslo výrobku: 023374004 OEM čísla (originálne čísla automobilky): RENAULT 77 01 476 731 (7701476731)
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 16032100Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 16032100
- Ajusa
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 16032100. Vhodný pre vozidlá: Renault Megane IV Hatchback (B9A/M/N_) (1.0 TCe 115); Renault Megane IV Grandtour (K9A/M/N_) (1.0 TCe 115);...
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 24028700Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 24028700
- Ajusa
Tesnenie kolena sac. potrubia AJUSA 24028700. Vhodný pre vozidlá: Škoda Fabia I (6Y2) (1.2); Škoda Fabia I Saloon (6Y3) (1.2); Škoda Fabia I Praktik (6Y5) (1.2); Škoda Fabia II...
Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-10010-01Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-10010-01
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 02-10010-01 Zjednodušené číslo výrobku: 021001001 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesniaci krúżok drieku ventilu VICTOR REINZ 70-10122-00Tesniaci krúżok drieku ventilu VICTOR REINZ 70-10122-00
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 70-10122-00 Zjednodušené číslo výrobku: 701012200 OEM čísla (originálne čísla automobilky): HYUNDAI 22224-25000 (2222425000) HYUNDAI 22224-2E000...
Tesnenie kolena sac. potrubia KAMOKA 8704196Tesnenie kolena sac. potrubia KAMOKA 8704196
Číslo dielu: 8704196 OEM čísla (originálne čísla automobilky): DAEWOO: 96440379 MERCURY MARINE: 898101781 OPEL: 48 05 237 OPEL: 96 440 379
Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-40486-03Sada tesnení, Hlava valcov VICTOR REINZ 02-40486-03
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 02-40486-03 Zjednodušené číslo výrobku: 024048603 OEM čísla (originálne čísla automobilky):
Tesnenie hlavy valcov CORTECO 83403138Tesnenie hlavy valcov CORTECO 83403138
- Corteco
Číslo dielu: 83403138 OEM čísla (originálne čísla automobilky): HYUNDAI: 2231103210 HYUNDAI: 2231103211 KIA: 2231103210 KIA: 2231103211
Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 534.720Tesnenie veka hlavy valcov ELRING 534.720
- Elring
Číslo výrobku: 534.720 Zjednodušené číslo výrobku: 534720 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN 49200533 (49200533) CITROËN 98 176 433 80 (9817643380) PEUGEOT...
Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 353.930Sada tesnení, Hlava valcov ELRING 353.930
- Elring
Číslo výrobku: 353.930 Zjednodušené číslo výrobku: 353930 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MITSUBISHI ME993317 (ME993317)
VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613573500VICTOR REINZ Tesnenie hlavy valcov 613573500
- Victor Reinz
Číslo výrobku: 61-35735-00 Zjednodušené číslo výrobku: 613573500 OEM čísla (originálne čísla automobilky): ALFA ROMEO 60560916 (60560916)
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31622-20Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31622-20
- Victor Reinz
Tesnenie veka hlavy valcov VICTOR REINZ 71-31622-20. Vhodný pre vozidlá: Renault 19 II (B/C53_) (1.4); Renault Rapid Box Body/MPV (F40_, G40_) (1.4, 1.4 RN); Renault Clio I...
Tesnenie obalu kolena sacieho potrubia ELRING 602.140
Tesnenie hlavy valcov CORTECO 49409507Tesnenie hlavy valcov CORTECO 49409507
- Corteco
Číslo výrobku: 49409507 Zjednodušené číslo výrobku: 49409507 OEM čísla (originálne čísla automobilky): CITROËN/PEUGEOT 98 070 924 80 (9807092480)